Día:

Sábado 21 de Maio de 2022


Lugar:

Pavillón municipal de O Porriño


Horarios:

10.00h Categoría Infantil / Nados 2008-2009

10.00h Categoría Alevín / Nados 2010-2011

12.30h Categoría Benxamín A / Nados 2012-2013

12.30h Categoría Benxamín B / Nados 2014


INFANTIL (10:00 HORAS)

  • ANTONIO ÁNDUJAR  ESCOLA AMES  TATAMI 2
  • SERGIO LAGO  ESCOLA LESTEDO  TATAMI 4

ALEVIN (10:00  HORAS)                                                                                                                

  • aLAN CADAVID ESCOLA AMES TATAMI 6
  • YOEL SUAREZ ESCOLA CAMM TATAMI 5
  • IKER RODRÍGUEZ  ESCOLA LESTEDO  TATAMI 10
  • DAVID VILANOVA ESCOLA LESTEDO TATAMI 10
  • ISABELLA VIVAS ESCOLA AMES TATAMI 7
  • MARIA ANDREA ALVAREZ  ESCOLA LESTEDO TATAMI 7
  • LUCIA POL ESCOLA LESTEDO TATAMI 8

BENXAMÍN A (12:30 HORAS)

  • MARTIN GARCIA ESCOLA  AMES  TATAMI 1
  • MARCOS DAVID JARAMILLO ESCOLA AMES    1
  • NICOLAS FRAMIL ESCOLA AMES TATAMI 5
  • ALVARO VARELA ESCOLA LESTEDO TATAMI 1
  • ENZO MARTINEZ ESCOLA LESTEDO TATAMI 1
  • AARON SONEIRA ESCOLA LESTEDO TATAMI 4
  • IAN SECO ESCOLA ROIS TATAMI 1
  • OSCAR CORDO ESCOLA ROIS TATAMI 5
  • SANTIAGO ALEJANDRO JIMENEZ ESCOLA ROIS TATAMI 5
  • SOFIA GAREA ESCOLA AMES TATAMI 8
  • ANA GOCE ESCOLA AMES  TATAMI 8
  • XIOMARA FERNANDEZ ESCOLA LESTEDO TATAMI 9

BENXAMÍN B ANO NACEMENTO 2014 (12:30 HORAS)

  • ALEJANDRO DIAZ ESCOLA AMES  TATAMI  7
  • LUCAS FONSECA ESCOLA ROIS TATAMI 6
  • ARIADNA GONZALEZ ESCOLA CAMM TATAMI 10          

Autorización

Deberemos levar asinada a seguinte autorización que entregaremos o noso mestre no autobús para o campionato.


Transporte

Os deportistas teñen incluido transporte dende 2 puntos de saída.

Saída 1: ás 08:30 dende o campo da feira de Lestedo

Saída 2: ás 08:45 dende o estadio municipal de San Lázaro

Estos horarios son orientativos, por confirmar nos vindeiros días. Será de uso recomendado o autobús por todos os participantes.


Monitores/as acompañantes

Brais García | Xabier Rodríguez | Noa García | Endika García